SON DAKİKA

Yeşim Demir'le Rüya Kapısı

Köşe Yazarı: Yeşim DEMİR   Eklenme Tarihi: 7 Kasım 2018, Çarşamba - 14:05   Okunma Sayısı:

Merhaba Sevgili okuyucularım.

Bu haftadan itibaren her cumartesi ile pazar günü sizlerle rüyalarımızı, rüyalarımızın hayatımızın içinde ki önem ve değerini konuşacağız. Yazıp gönderdiğiniz rüyalarınızı sizlerin bilinçaltınızdan gelen haberleriniz ve özel yaşam pusulalarınız olarak değerlendirip, sizlere rüya danışmanlığı yapacağım.

Hayat bir RÜYA.. Ve bu rüyada BAŞROL sizlersiniz. Yani rüyayı görenler ve rüyada yaşayanlar. .Nasıl ki dünyada milyarlarca insan var ve hiçbirinin parmak izleri ile gözbebek retinası birbirine benzemiyorsa görülen rüyalarda birbirinden farklı ve kişiye özeldir. Gündüz yaşadığın yaşam rüyası ve Gece gördüğün rüyalar hepsi aynı aslında. Hepsi sana sendeki seni anlatmakta. Seni, kendi özündeki muhteşem hakikatine ulaştırmak, hayallerini yaşamak ve mutlu olmanı sağlamak için çabalamakta. Hepsi, bilinçaltından senin için özel geri bildirim yapmaktadır. Bilinçaltın sen uyuduğunda sana şöyle seslenmektedir aslında;

Rüyalarını, Hedeflerini, hayallerini ve mutluluğunu ellerine al. Sana yaşam yolunda rehberlik etmekteyim. Ve Asla vazgeçme♥

Sevgili dostlar; Evet rüyalarımız ruhsal habercilerdir ve çok önemli bilgilerle birlikte gelecekle ilgili önemli hatırlatmalar yaparlar. Bunlarla ilgili Sizlere her hafta özel bilgiler anlatacağım.

Örneğin; ilk işimiz bundan sonra önemli gördüğümüz, bizi etkileyen rüyaları yazmak. Sonra bu rüyaları kendi yaşam durumunuza göre anlamaya çalışmak. Rüya, bir gizli ilimdir aslında ve bizler onun hakikatini anladığımızda kendi içimizdeki gücün ve güzelliğin, yaratıcılığın farkına ve idrakine uyanırız. Çünkü gördüğünüz ve size gösterilen her rüya size yaşamınızla ilgili ipuçları sunmaktadır.

Burada yapacağım her yorum bir analizdir ve sizlerin yaşam yolunda bir rehberliktir. Yol gösterilir ancak yola çıkıp çıkmamak yolcuya kalmıştır.

Dediğim gibi Hayat bir Rüya ve biz aynı rüyadayız.

Evet, gelelim rüyalarımıza ve rüyalarınızı göndereceğiniz mail adresime;

ruya.kapisii@gmail.com

Buraya sizi en çok etkileyen rüyanızı en net ve dikkatinizi en çok çeken özellikleriyle yazın.Ben yorumdan öte, analiz yapacağım bilginize en derin sevgimle sunarım.

 

HAYAT BİR RÜYA ♥ VE BİZ AYNI RÜYANIN RÜYACILARIYIZ.

Haydi o zaman, rüyalarımızı, bilinçle ve İdrak ile yaşam hakikatimize çevirmeye ne dersiniz?

reklam

MOBİL UYGULAMAMIZ

HABER ARŞİVİ


Yeşim Demir'le Rüya Yorumu


KÖŞE YAZARLARI

reklam
reklam