SON DAKİKA

Yeşim Demir'le Rüya Kapısı

Köşe Yazarı: Yeşim DEMİR   Eklenme Tarihi: 2 Mart 2019, Cumartesi - 10:16   Okunma Sayısı:

Merhaba sevgili okurlarım. Merhaba kelimesinin anlamını ve kelime etimolojisini hiç düşündünüz mü sevgili canlar? Merhaba kelimesi farsça bir kelimedir.Ve anlamı ben sizin dostunuzum, benden size zarar gelmez demektir.Ne güzel değil mi sözcük anlamlarının manevi değerleri .
Peki Selâm kelimesinin anlamı nedir?Selamettesin, güvendesin, korunuyorsun demek.Allah seni koruyor, Allahın selamı, senin üstünde olsun demektir. Evet sevgili dostlar; Söylediğimiz sözler bize anlam katmalı, degerimizi yükseltmelidir
Bakalım bu hafta hangi şanslı okuyucum var sırada. .
RUMUZ; DALDAKİ BALIK

Yeşim hanım merhaba
Uygun olduğunuzda yorumlayabileceğinizi söylemiştiniz , yorum zamanını size bırakıyorum :)

Rüyamda hafif tırmanarak dağlık bir yere çıkıyorum , sanırım ailemle çıkıyorum.
Bulunduğumuz yer yeşil çimlerin yer aldığı güzel ve kalabalık bir yer .
Bu kadar kalabalık olmasını beklemiyorum ve şaşırıyorum .
Sonra herkes yiyecek arıyor , bende yiyecek arıyorum ve bulunduğumuz yer uçurumun kenarı , uçurum ise bayağı derin geniş ve yuvarlak şekilde.
Bu kadar geniş uçurumun ortasına  ipler germişler ve iplerin üzerine yiyecek asmışlar .
Yiyecekleri almak mümkün değil.
Ben ise kayalara taşlara basarak ve korkarak pişmiş biraz büyük bir  balık alabiliyorum.başka kimse cesaret edip alamıyor.
Aldığım balığı çimlerin üzerine bırakıyorum . ve sonra yer ayağımın altında kayıyor gibi uçurumdan aşağı düşmek üzereyken çimlerden tutunuyorum cenin pozisyonundayım ve o şekilde kalıyorum, çimler halı gibi sanki , tutunduğum yer bıçak kesiği gibi kesilmiş oluyor .
O esnada uyandım .

Rüyalarım bana ne anlatmak istiyor?
ANALİZİM..Merhaba Sevgili DALDAKİ BALIK..Rüyanda gelecekle ilgili güzel haberler verilmiş sana.
Rüyanda yakın zamanda yaşamsal yükseliş ler yaşayacaksın. Aileye değer veriyorsun.Ailen senin en yakın olduğun insanlar.Ailenle birlikte yeni bir yaşam alanına geçiş yapacaksınız. Birax sıkıntılı bir döneme girebilirsiniz ama sen ya iş değişikliği yapabilirsin ya da hayatına seni yeni alanlara yönlendirecek insanlarla tanışacak sın ve çalışmanın emeğinin karsiligini alacaksın. Rızkın artacak.Kendini yeni doğacak bir bebek gibi düşün, Allaha güven ve senin için sadece hakkında hayirlisini olacak şeyleri iste .
Evet değerli okurlarım..Rüyalarınız sizin bilinçaltınızın habercileridir.Onu iyice sembol diliyle tanımaya çalışın. Geleceğinizle ilgili bilgiler size yol gösterir. Uyanın ve uykuda size verilen bu değerli hazinelerin kıymetini bilin.Çözümleyin tüm tıkanıklık ları.
Yolunuz açık olsun..
Sevgiler

reklam

MOBİL UYGULAMAMIZ

HABER ARŞİVİ


Yeşim Demir'le Rüya Yorumları


KÖŞE YAZARLARI

reklam
reklam